niedziela, 8 grudnia 2013

Największe targi ślubne w Polsce!! Warszawa PKiN 11-12 Stycznia

Program


Zapraszamy wszystkich narzeczonych na weekend ślubny 11-12 stycznia 2014.
Najważniejszym targom ślubnym "Polska Gala Ślubna", gdzie ofertę swoją zaprezentuje ponad 250 firm z branży ślubnej, towarzyszyć będą widowiskowe pokazy mody ślubnej i wizytowej.
Będą mogli Państwo podziwiać najnowsze kolekcje sukien ślubnych m.in. z Francji, Włoch, Hiszpani, USA, Szwecji oraz polskich projektantów.


Szczegóły dostępne wkrótce


W czasie targów będzie można dokonywać zakupów w cenach hurtowych, a kolekcje ślubne z roku 2013 sprzedawane będą z rabatem do 80%. Ponadto przyszłe panny młode będą mogły zasięgnąć darmowych porad stylistów, skorzystać z gratisowych fryzur i makijaży próbnych lub wziąć udział w losowaniu jednej z wielu cennych nagród.
Impreza trwać będzie od godziny 10 do 18. Wstęp płatny - 20 zł od osoby do nabycia przed wejściem na targi od strony ul. Marszałkowskiej (Plac Defilad) oraz Emilii Plater lub poprzez formularz na naszej stronie.
Przestrzegamy przed braniem materiałów reklamowych jeszcze przed wejściem na targi, od osób nie posiadających identyfikatorów targowych "Polska Gala Ślubna". Firmy te nie wykupiły usługi rozdawania materiałów reklamowych i tym samym łamią prawo i postępują nieuczciwie w stosunku do innych.
Czy chcesz aby Twoją ślubną uroczystość obsługiwała taka firma? Decyzja należy do Ciebie.

Program Targów

KUP BILET ONLINE!
KUP BILET

OFICJALNA STRONA
Oficjalna Strona 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz